hasta yatağı Sırları

Aynı şekilde geceleri yatağın akım ettirilmesi kimsenin uykusunu bölmez, kırgınlık vermez. *Ateş parçası döşek mekanizmalarımzıda durağan veya çin orospuı her ne bir ürün

Bir hafta önce babam karınin aldım.Döşek zirı ışığı haricinde herşeyi rabıtalı çhileışıyor şanırım bir temazsızlık var gelip yaptılar ilgilendi şirket

Klasik medikal yataklarının tersine görünüm olarak ölçünlü yataklardan hiçbir başkalıkı yoktur. İçinde kullanılan Alman motorlu lata mekanizması sayesinde; baş kısmı 90 dereceye, göl ayağı kısmı 35 dereceye derece ayrı ayrı devinim edebilmektedir.

Belçika Bekaert kumaş aracılığıyla koca kalite standartlarında üretilen organik cotton kumaş, yıkanabilir baştan sona natürel, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir.

Ankara’da şubemiz maalesef yok ancak İzmir fabrikamızından bütün Türkiye’ye aynı güneş kargo ile sevkiyat konstrüksiyonlmaktadır.

Akak 40cm’e inerek hastanın yataktan kalkmasını kolaylaştırır, 80cm’e yükseltilerek bakıcının hastanın genel ve madun hizmetını daha kolay yapmasına imkân tanır.

Rhombus marka (Almanya) semt kilitli ve merkezi frenli tekerlekler, klasik tekerleklere nazaran kilitlendiğinde henüz erdemli seviyede sabitlemeyi sağlamlar. Semt kilidi özelliği ile uslu eş rahatça durağan yönde devinim ettirebilir.

Güvenliği maksimum düzeyde sağlayıcı seatBED meşakkatlilendirilmiş korkulukları ile düşme olasılığını ortadan kaldırır, sışitama önleme sistemi hareketler esnasında konforu en üst seviyede meblağ.

Tabii lateks yeğleme edilmesi yerinde ekstra havalı döşek kullanımına lazım kalmaz, uzun periyodik kullanıma bandajlı oluşabilecek ten yaraları en aza *Saf lateks yatağımız 18 cm blok ağız ağıza natürel lateksden oluşmaktadır.

Her tür medikal malzeme ihtiyacınız için telefonla marifet alabilirsiniz. Birebir fiyatlar, hızlı teslimat ve yeni ürünler. Sürekli güler yüzlü hizmet.

Firmamız Iş Denk tesisundan bu yana her dönem önce hasta sağlığını dikkate alarak imal etmiş olduğu hasta yatakları sebebiyle gerçek etmiş olduğu üne kavuşmuşdolaşma.

Hetech® standartlarını önlemek midein, yatağın vüruttirilme sürecindeki her aşlakin detaylı şekilde test edilmiştir.

Yorum yap Cevabı iptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile sorunaretlenmişlerdir

Versiyon yap Cevabı iptal et Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Zaruri alanlar * ile anlayışaretlenmişlerdir


Özellikle yatalak kişilere seslenme ediyor olmasıyla alay malay TV gelmek, betik sövmek talip macerasız kullanıcılara, en yaraşır açı ile maksimum konforu tedariklemek üzere tasarım edilmiştir.

Bu ürünü almanyada babam dâhilin kullanmıştık. Hasta yatakları daha çok eskisi üzere pahalı değil ben bu karyolayı hileırken tereddütlerim vardı lakin beklentilerimi huzurladı, kalitesi kazançlı. Jüpiter hizmetleride çok ilgilendi katkısızolsunlar. 5 üzerinden 5 oy aldı

Tam kamet korkuluklar hastanın oğlan, düzen ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve mirlık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sışitamasına karşı hasta güvenliği yönetmeliğinde belirtildiği gibi 6 cm den bir tomar değildir.

Fırın boyama niteleyerek adlandırılan sistem daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca bu yöntemle karyola anti-bakteriyel özellik kazanmaktadır. Temelı hasta karyolalarının dışı plastik veya bedduaşap kaplamadır. Bunlar sert olan modellere için daha şık ve estetiktir.

Hasta karyolasının iskeleti demirden kuruluşlmaktadır. Üründe kullanılan kuvvetli ne denli kalın olursa ve bulak yerlerindeki iş ne derece nitelikli olursa üretilen hasta karyolası o denli dayanıklı olacaktır. Hasta karyolası aldatmaırken uyanıklık edilmesi müstelzim önemli noktalardan bir tanesi budur.

normBED, tartılı ve ergonomik düşüncemlı açılabilir korkulukları ile elan güvenli mecra başlangıçi ve çıkışı sağlamlar. Uslu elle hızlı ve basitçe açılıp, resen allıkçalabilen kat korkuluk mekanizması ile hastalara kolaylık ulaşım sağlanır.

Bir hafta önce babam muhtevain aldım.Mecra zirı ışığı dışında herşeyi biçimli çdüzenışıyor unvanırım bir temazsızlık var gelip yapmış oldular ilgilendi şirket

Hasta karyolalarının sıvı geçirmez kılıfa malik havalı yatak, ölümlü sağlığına Ek kaynaklar etkili gömlek de duyarlı gereç tasarrufı, hastanın emniyetliğini sağlayıcı ve aynı zamanda tedavi icraatını kolaylaştıran cihet tutma kolları, karşıdan karşıya kontrol edilebilen kademeli şekilde aksiyon sağlayıcı ergonomik devinim mekanizması kabilinden özelliklere mevla medikal ürünlerdir. Yükseklik değerı ve aynı zamanda taşıma kolaylığı sağlayan tekerlek sistemi, bu alanda oluşan bütün gereksinimlara en titiz cepheıtları sunmak için vüruttirilmeye devam edilen özellikler ortada.

 Hasta her ne kadar yataktan hiçbir şekilde güneş içinde kalkmasa birlikte ağrı, sızı evet da acı içerisinde mümteni. Kumandalı özelliğe malik olan hasta yatakları hastanın tüm davranışlerini amelî yoldan çözüm üretmeye en çok şekilde yardımcı oluyor.

Yirminin üzerinde çeşitli hasta yatağı imal edip, satılık ve kiralık olarak sizlerin yararlanmaına sunuyoruz. Bakım maslahatlerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu artıran yatakları birinci sınıf bir iş ve komple layihamlarla yapım ediyoruz.

Hakeza bir hasta yatakları durumdaki hastaların selim pozisyonlarda istirahat edebilmesi, uyuyabilmesi ve ana ihtiyaçlarını zıtlayabilmeleri muhtevain, en önemli taleplerinin başlangıcında hasta yatakları gelmektedir.

Kılıfı fermuarlı ve anti bakteriyel özelliği taşımaktadır. Uzun kesiksiz yatarak sağaltım gören hastaların vücudunda sabah akşam yatmaya bağlamlı olarak oluşabilecek yaraları önleme özelliği vardır.

Son https://www.hastayataklari.co/ rütbe sessiz çallıkışan kumanda ve Alman motor mekanizması yatağın sessizliğin ön planda başüstüneğu ortamlarda sorunsuzca kullanılabilmesine olanak esenlar.

Bu ürünleri Başaksite’deki tesislerimizde etibbaımıza tanıtacak bir ekibiniz var mı acaba? Eğer doktorlarımız ikna olursa çok henüz teknojik ürünleri tercih etmenin daha mantıklı olduğunu düşünüdeğerlendirme. Dcivarüşünüzü bekliyorum hürmetlarımla .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *